Vianočná besiedka

VIANOČNÁ BESIEDKA

Dňa 21.12.2022 zorganizovali v budove kultúrneho domu učitelia Základnej školy v Hranovnici so svojimi žiakmi pre všetkých rodičov vianočnú besiedku. Najmä pedagógovia I. stupňa základnej školy predstavili za prítomnosti starostky obce a vedenia základnej školy rodičom to, čo si v súvislosti s problematikou vianočného adventu a predvianočného obdobia s ich deťmi nacvičili. Pásmo predstavení pozostávajúce z recitácie poézie a prózy, tanca a spevu spríjemnili prítomným rodičom atmosféru predvianočného obdobia a dovolilo im na chvíľu sa pozastaviť pred povinnosťami a uponáhľaným životom. Ukončenie vianočnej besiedky sprevádzal dlhý potlesk prítomných, ktorým sa zo sály iba ťažko odchádzalo.